Web Releases (11.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Releases
nl: Uitgaven

en: Release notes
nl: Opmerkingen bij uitgifte

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Default
nl: Standaard

en: Archive
nl: Archief

en: All
nl: Alle

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Products
nl: Producten

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: Release tag
nl: Release-label
