Web Releases (11.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Release notes
ro: Note de lansare

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: Default
ro: Implicit

en: Archive
ro: Arhivă

en: All
ro: Toate

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Product
ro: Produs

en: Products
ro: Produse

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Release
ro: Versiune

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent
