Web Releases (11.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Releases
sv: Utgåvor

en: Release notes
sv: Anteckningar om utgåvan

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Default
sv: Förvald

en: Archive
sv: Arkiv

en: All
sv: Alla

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Product
sv: Vara

en: Products
sv: Varor

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Release
sv: Utgåva

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande
