Web Releases (11.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Release notes
be: Інфармацыя пра выданне

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Default
be: Прадвызначана

en: Archive
be: Архіў

en: All
be: Усе

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
