Web Releases (11.0.0-rc1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Release notes
bn: রিলিজ নোট

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: All
bn: সমস্ত
