Web Releases (11.0.0-rc1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Image
bs: Slika

en: All
bs: Sve

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Products
bs: Proizvodi

en: Apply
bs: Primjeni
