Web Releases (11.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Body
cs: Text

en: Release notes
cs: Poznámky k vydání

en: Image
cs: Obrázek

en: Default
cs: Výchozí

en: Archive
cs: Archiv

en: All
cs: Vše

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Product
cs: Produkt

en: Products
cs: Produkty

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Release
cs: Verze

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně
