Web Releases (11.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Release notes
cy: Nodiadau cyhoeddi

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Default
cy: Diofyn

en: All
cy: I gyd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Products
cy: Nwyddau

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
