Web Releases (11.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Releases
da: Udgivelser

en: Release notes
da: Udgivelsesnoter

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Default
da: Standard

en: Archive
da: Arkiv

en: All
da: Alle

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Product
da: Produkt

en: Products
da: Produkter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Release
da: Udgivelse

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
