Web Releases (11.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Release notes
lv: Laidiena piezīmes

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Archive
lv: Arhīvs

en: All
lv: Visi

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Product
lv: Prece

en: Products
lv: Preces

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
