Web Releases (11.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Release notes
my: ထုတ်ပြန်ချက် မှတ်စုများ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: - All -
my: - အားလုံး -
