Web Releases (11.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Release notes
oc: Nòtas de version

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Default
oc: Per defaut

en: All
oc: Tot

en: Sort by
oc: Triar per

en: Product
oc: Produit

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
