Web Releases (11.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Releases
pt: Lançamentos

en: Release notes
pt: Notas da versão

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Image
pt: Imagem

en: Default
pt: Por defeito

en: Archive
pt: Arquivo

en: All
pt: Todos

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Product
pt: Produto

en: Products
pt: Produtos

en: ‹ Previous
pt: ‹ Anterior

en: Next ›
pt: Seguinte ›

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeira

en: Last »
pt: Última »
