Web Releases (11.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Body
sk: Text

en: Release notes
sk: Poznámky k vydaniu

en: Image
sk: Obrázok

en: Default
sk: Predvolené

en: All
sk: Všetky

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Product
sk: Produkt

en: Products
sk: Produkty

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Release
sk: Vydanie

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
