Web Releases (11.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Release notes
tr: Sürüm notları

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Image
tr: Resim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Archive
tr: Arşiv

en: All
tr: Tümü

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Product
tr: Ürün

en: Products
tr: Ürünler

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Release
tr: Sürüm

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan
