Web Releases (11.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Releases
uk: Версії

en: Release notes
uk: Примітки до випуску

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Default
uk: Базово

en: Archive
uk: Архів

en: All
uk: Все

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Product
uk: Товар

en: Products
uk: Товари

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Release
uk: Версія

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост
