Web Releases (11.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Release notes
mr: प्रकाशन टिपा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: All
mr: सर्व

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
