Web Releases (11.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Release notes
os: Версимæ фиппайнæгтæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Default
os: Æнæивд
