Webshare (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།
