Webshare (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Display settings
hi: प्रदर्शन सेटिंग्स

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Display title
hi: प्रदर्शन शीर्षक

en: Full
hi: पूरा

en: Alignment
hi: संरेखण

en: Style
hi: अंदाज

en: Libraries
hi: लाइब्रेरीज़

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन

en: Show for the listed pages
hi: सूचीबद्ध पृष्ठों के लिए दिखाएँ
