Webshare (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Pages
kk: Беттер

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Visibility
kk: Көріну
