Webshare (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Pages
th: หน้า

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Display title
th: แสดงชื่อเรื่อง

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title

en: View modes
th: โหมดของวิว

en: Show for the listed pages
th: แสดงหน้ารายการ

en: Hide for the listed pages
th: ซ่อนหน้ารายการ
