Webshare (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Pages
cs: Stránky

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Custom
cs: Vlastní

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Display title
cs: Zobrazit nadpis

en: Full
cs: Celé

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: Style
cs: Styl

en: Product types
cs: Typy produktů

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: View modes
cs: Režimy zobrazení obsahu

en: Show for the listed pages
cs: Zobrazit pro stránky v seznamu

en: Hide for the listed pages
cs: Skrýt pro stránky v seznamu
