Webshare (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Pages
ar: الصفحات

en: Content
ar: المحتوى

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Links
ar: روابط

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Weight
ar: الوزن

en: Custom
ar: مخصّص

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Location
ar: الموضع

en: Display title
ar: عرض العنوان

en: Full
ar: كامل

en: Alignment
ar: المحاذاة

en: Style
ar: نمط

en: Product types
ar: أنواع المنتجات

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Select where to display the share buttons.
ar: اختر مكان عرض أزرار المشاركة.

en: Make the share buttons collapsible with a trigger icon.
ar: اجعل أزرار المشاركة قابلة للطي مع أيقونة تشغيل (زر تفعيل).

en: Display order weight for the share buttons.
ar: عرض ترتيب الأولوية (الوزن) لأزرار المشاركة.
