Webshare (1.0.0-rc1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Content
ast: Conteníu

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Weight
ast: Pesu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Location
ast: Llugar
