Webshare (1.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Content
eo: Enhavo

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Links
eo: Ligiloj

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Weight
eo: Pezo

en: Left side
eo: Maldekstra flanko

en: Right side
eo: Dekstra flanko

en: Custom
eo: Propra

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Location
eo: Loko

en: Display title
eo: Montrata titolo

en: Full
eo: Kompleta
