Webshare (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Pages
eu: Orriak

en: Content
eu: Edukia

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Links
eu: Estekak

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Weight
eu: Pisua

en: Left side
eu: Ezker aldea

en: Right side
eu: Eskubi aldea

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Location
eu: Kokalekua

en: Display title
eu: Izenburua erakutzi

en: Full
eu: Osoa

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: Style
eu: Estiloa
