Webshare (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Content
fa: محتوا

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Links
fa: پیوندها

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Weight
fa: وزن

en: Left side
fa: سمت چپ

en: Right side
fa: سمت راست

en: Custom
fa: سفارشی

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Location
fa: مکان

en: Display title
fa: نمایش عنوان

en: Full
fa: کامل

en: Alignment
fa: تراز

en: Style
fa: سبک

en: Product types
fa: انواع محصول

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: View modes
fa: حالت‌های نمایش
