Webshare (1.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Links
gu: કડીઓ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Location
gu: સ્થાન

en: Display title
gu: શીર્ષક પ્રદર્શિત કરો
