Webshare (1.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Links
ka: ბმულები

en: Weight
ka: წონა

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Display title
ka: სათაურის ჩვენება

en: Full
ka: სრული

en: Style
ka: სტილი
