Webshare (1.0.0-rc1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ
