Webshare (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Content
lt: Turinys

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Links
lt: Nuorodos

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Weight
lt: Svoris

en: Left side
lt: Kairė pusė

en: Right side
lt: Dešnė pusė

en: Custom
lt: Savitas

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Location
lt: Vieta

en: Display title
lt: Rodyti pavadinimą

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Full
lt: Pilnas

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Style
lt: Stilius

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Show for the listed pages
lt: Rodyti išvardintuose puslapiuose

en: Hide for the listed pages
lt: Slėpti išvardintuose puslapiuose
