Webshare (1.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Pages
mr: पाने

en: Content
mr: साहित्य

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Links
mr: दुवे

en: Weight
mr: मुल्य

en: Location
mr: स्थळ

en: Display title
mr: शीर्षक प्रदर्शन
