Webshare (1.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ
