Webshare (1.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Pages
nn: Sider

en: Content
nn: Innhald

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Weight
nn: Vekt

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Location
nn: Stad
