Webshare (1.0.0-rc1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Content
os: Мидис

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ

en: Weight
os: Уæз
