Webshare (1.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Content
ps: منځپانګه

en: Links
ps: تړوني

en: Weight
ps: وزن

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Style
ps: ډول

en: Libraries
ps: کتابتونونه
