Webshare (1.0.0-rc1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: Content
sl: Vsebine

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Weight
sl: Teža

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Location
sl: Mesto
