Webshare (1.0.0-rc1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Weight
sq: Pesha

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Location
sq: Vendodhja

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
