Webshare (1.0.0-rc1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Weight
sr: Тежина

en: Display title
sr: Прикажи наслов

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
