Webshare (1.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Location
ug: ئورنى

en: Full
ug: تولۇق

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى
