Webshare (1.0.0-rc1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Pages
ur: صفحات

en: Content
ur: متن

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Links
ur: لنکس

en: Display settings
ur: ڈسپلے کی ترتیبات

en: Weight
ur: وزن

en: Display title
ur: عنوان دکھائیں
