Webshare (1.0.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Libraries
af: Biblioteke
