Webshare (1.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Custom
ar: مخصّص

en: Display title
ar: عرض العنوان

en: Alignment
ar: المحاذاة

en: Style
ar: نمط
