Webshare (1.0.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Display title
az: Görünüş başlığı

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Style
az: Stil
