Webshare (1.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Display title
be: Паказаць загаловак
