Webshare (1.0.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Custom
bg: Персонализиран
