Webshare (1.0.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Left side
bo: གཡོན་ཕྱོགས་ཀྱི་སྡེ།

en: Right side
bo: གཡས་ཕྱོགས་ཀྱི་སྡེ།

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ
