Webshare (1.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Display title
ca: Mostra el títol

en: Alignment
ca: Alineació

en: Style
ca: Estil
