Webshare (1.0.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Custom
cs: Vlastní

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Display title
cs: Zobrazit nadpis

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: Style
cs: Styl
